…brána do světa knih s lesbickou tématikou

MENU knihy

4.1/5

Portia De Rossi

Nesnesitelná lehkost

Popis:

     Portia de Rossi, plným jménem Portia Lee James DeGeneres (narozena jako Amanda Lee Rogers) je známá především ze seriálu Ally McBealová co by krásná, úspěšná a na první pohled chladná právnička s blonďatými vlasy po pás, kde ztvárňuje Nelle Porterovou. V soukromém životě je Portia de Rossiúspěšná hollywoodská herečka a modelka, která se provdala za ještě úspěšnější americkou moderátorku Ellen DeGeneres.

     Portia de Rossi v knize Nesnesitelná lehkost bytí promluvila zcela upřímně nejen o své cestě ke slávě a zákulisí natáčení jednoho z nejúspěšnějších seriálů všech dob, ale především o svém osobním životě, do kterého ji ten profesní zcela zákonitě zasahoval.
Jen těžko si lze při sledování Portie na televizní obrazovce či filmovém plátně představit, čím vším si herečka musela v životě projít. Vyčerpávající byl především boj se zákeřnou nemocí, anorexií, která málem Portii dovedla až na samé dno. Neméně důležitým, stejně jako přiznat si svou nemoc, životním rozhodnutím bylo pro Portii veřejně přiznat svou lesbickou orientaci.

     Kniha Nesnesitelná lehkost bytí je tedy o skutečné Portii de Rossi, o ženě, která zvítězila v boji s anorexií, našla sama sebe a stala se uznávanou a celosvětově známou herečkou.

SPECIFIKACE:

Rok vydání:

2014

Vydavatel:

XYZ

PoČET STRAN:

352

ISBN:

978-80-7388-757-5

VAZBA:

vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Filmy a seriály
s lesbickou tématikou

V naší stále se rozšiřující filmové databázi si určitě vyberete film či seriál, na který rády mrknete…