And Then Came Lola

  • 71 min
  • Komedie, Drama, Romance
  • 19. června 2009 (USA)
trailer
4.1 / 10

Příběh

     Tato americká, lesbická a romantická komedie z roku 2009 je plná vtípků a postelových scén. Vyvrcholení filmu je radostné a celý film jako by pulsoval pop/rockem. Film je inspirován filmem Lola běží o život.

     Lola je talentovaná, roztržitá fotografka jen kousek od toho, aby ztratila jak práci, tak i svou lásku. Čas běží a Lola (Ashleigh Sumner) má jen jedinou šanci, jak si zachránit práci a vztah s její novou přítelkyní Casey (Jill Bennett). Musí odevzdat svou práci, kterou jako obvykle nestihla dokončit včas. Musí vytvořit videohru, která se odehrává v San Franciscu, ale mapa San Fracisca je v ní falešná.
Lola má pouhé minuty na to, aby zkrotila despotickou odpočítávající starou pannu, vyhnula se dalším trablím, shrábla fotky, vyhnula se bejvalce a donesla vše ke korekci do baru, kde se má Casey sejít s perspektivní klientkou (její bejvalkou), „euro-hottie“ Danielle (Cathy DeBuono).

     S důvěrou v rychlokurz na vztah se musí Lola spoléhat na svou přítelkyni a bojovat s potencionální rivalkou. Od Embarcadera přes park Dolores do Chinatown, Lola běží, jede na kole, stopuje a flirtuje na své cestě po ulicích a zákoutích San Francisca. Čas běží. Stihne to Lola? Přijde na to vůbec?

 

Obsazení & Postavy

Ashleigh Sumner (Lola), Jill Bennett (Casey), Cathy DeBuono (Danielle), Jessica Graham (Jen), Angelyna Martinez (Meter Maid), Candy Tolentino (Alex), Linda Ignazi (Alicia), Jenoa Harlow (Speed Freak), Lisa Dewey (terapeutka)…

 

Titulky k filmu

- czech republic - And Then Came Lola  And Then Came Lola (2009) - CZ titulky