Batwoman

  • 45 min
  • Drama, Krimi, Tajemný
  • 6.října 2019 (USA)
trailer
3.6 / 10

Příběh

     Americký televizní seriál Batwoman je natočený na motivy komiksů o Batwoman vydavatelství DC Comics.

     Tři roky po Batmanově záhadném zmizení zavládne v Gothamu zoufalství. Bez maskovaného bojovníka jsou gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly, proti kterým jsou ostatní bezmocní. Na scénu vstupuje Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security a rozmístí po městě všudypřítomné střelce a milici.

     Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si před lety vyžádaly životy Jacobovy první ženy a jedné z jeho dcer. Svou přeživší dceru Kate Kaneovou (Ruby Rose) proto pošle z Gothamu pryč do bezpečí. Po potupném vyloučení z vojenské školy a letech tvrdého výcviku přežití se Kate vrací domů zrovna ve chvíli, kdy se Wonderland gang zaměří na otcovu bezpečnostní firmu a unese jeho nejlepší agentku Sophii Mooreovou (Meagan Tandy). Aby Kate pomohla své rodině i celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá – bdělou strážkyní. S pomocí své dobrosrdečné nevlastní sestry Mary a mazaného Lukea Foxe, syna technologického mága z Wayne Enterprises Luciuse Foxe, se Kate Kaneová pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman.

 

Obsazení & Postavy

Ruby Rose (Kate Kane) Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alice), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane)…

 

Zajímavosti…

  • Autorkou seriálu, který je součástí franšízy a fikčního světa Arrowverse, je Caroline Dries.
  • Představitelka Kate Kane je australská modelka, herečka a televizní moderátorka Ruby Rose Langenheim, Je lesba, ve svých dvanácti letech si prošla coming outem.
  • Seriál je vysílán na stanici The CW od 6. října 2019.
  • V České republice je seriál vysílán na HBO.

 

 

Titulky k seriálu

seriál - czech republic - Batwoman    Titulky k seriálu Batwoman (2019)

 

Fotografie