Hex

  • 105 min
  • Komedie, Drama, Tajemný, Horror, Romance
  • 8. června 2006 (Velká Británie)
trailer
7.1 / 10

Příběh

     Cassandra “Cassie” Hughes (Christina Cole) je trochu uzavřená, ale přesto společenská dívka. Chodí na soukromou anglickou internátní školu Mendenham Hall. Cassie chce zapadnout ke zdejší partě lidí, ale ač se hodně snaží tak se jí to nedaří. Její jedinou kamarádkou a oporou je Thelma Bates (Jemima Rooper), která je její spolubydlící, kamarádka a lesba.
Jednou se ale stane osudná věc, když Cassie získá nedpřirozené schopnosti, které ji změní život. Fascinuje ji to, ale i zároveň děsí. Najednou se ale cítí zajímavá a začně své schopnosti používat na svých spolužácích a tak trochu se i mstí.
Ovšem ještě netuší jaký to bude mít spád. Cassie sleduje Azazeal vůdce padlých andělů zvaných Nephelim. Jednoho dne zabije Azazeal Thelmu před očima Cassie. Cassie je zdrcená. Ale nadějej se vrátí, když se Thelma objeví jako duch a může s Cassie normálně komunikovat. Společně se tedy musí odolávat nejenom temným silám, Azazealovi a démonůn, ale také nátlakům spolužáků.

 

Obsazení & Postavy

Christina Cole (Cassandra ‘Cassie’ Hughes), Jemima Rooper (Thelma Bates), Jamie Davis (Leon Taylor), Amber Sainsbury (Roxanne Davenport), Colin Salmon (David Tyrel), Laura Pyper (Ella Dee), Jemima Abey (Alex), Michael Fassbender (Azazeal)…

 

Fotografie