I Can’t Think Straight

  • 82 min
  • Drama, Romance
  • 1. listopadu 2008 (Velká Británie)
trailer
6.6 / 10

Příběh

     You can only find true love when you’re true to yourself…

     Opravdovou lásku můžeš najít jen tehdy, jsi-li opravdová sama k sobě…

     I can´t think straight je romancí o životě dívky Taly (Lisa Ray), která se připravuje na náročný svatební obřad… Díky sledu událostí se seznámí s Leylou (Sheetal Sheth), do které se zamiluje.

     Ve vyšších společenských kruzích v Jordánsku – tradiční středovýchodní rodině, připravují Reema a Omar svatbu pro svoji dceru Talu. Tala tou dobou pracuje v Londýně a náhodně se seznámí s Leylou, mladou Britkou indického původu, která je zasnoubená s Alim, nejlepším přítelem Taly. Tale připadá Leyla jedinečná. Jedinečná se svojí naivitou, neohrabaností, vnímavostí a i tím, že tajně pracuje na tom, aby se stala spisovatelkou. Dívky se do sebe zamilují. Avšak smysl pro povinnost a kulturní zdrženlivost donutí Talu k návratu do Jordánska, kde pokračují přípravy honosné svatby. Díky tlaku rodiny a blížícímu se svatebnímu dni je Tala stále pod větším tlakem.

     Zatím se v Londýně Leyla se zlomeným srdcem snaží přestat pochybovat sama o sobě. Navzdory matčinému očekávání se rozchází s Alim a svěřuje se rodičům se svojí sexuální orientací.

     Leylina kurážná sestra Yasmin napomůže k tomu, aby se Tala a Leyla znovu setkaly. Tala zjistí, že její vlastní předsudky o tom, co může být láska, znamenají poslední překážku, kterou musí Tala přeskočit, aby získala Leylu zpět.

 

Obsazení & Postavy

Lisa Ray (Tala), Sheetal Sheth (Leyla), Antonia Frering (Reema), Dalip Tahil (Omar), Nina Wadia (Housekeeper), Ernest Ignatius (Sam), Siddiqua Akhtar (Maya), Amber Rose Revah (Yasmin), Anya Lahiri (Lamia), Kimberly Jaraj (Zina)…

 

Titulky k filmu

- czech republic - I Can’t Think Straight  I Can’t Think Straight (2008) CZ titulky

 

Fotografie