Mistresses (US)

  • 43 min
  • Drama, Romance, Thriller
  • 2013 (USA, Velká Británie)
trailer
7.1 / 10

Příběh

     Seriál Milenky je remake stejnomeného britského seriálu o životě čtyř kamarádek, jejich životech, osudech a složitě provázaných vztazích, kdy ať už samotné hlavní hrdinky jsou milenkami a podvadí své muže nebo muži/ženy podvádí své ženy s nimi.

Savannah (“Savi”) (Alyssa Milano) je úspěšná žena, která pracuje na další fázi svého života – a to jak profesionálně, tak osobně. Pracuje v advokátní kanceláři a zároveň se snaží založit rodinu se svým manželem, Harry. Už nějakou dobu se snaží otěhotnět, ale protože se jim to stále nedaří, podlehne přitažlivosti svého kolegy Dominika.

Savi má rozlétanou, volnomyšlenkářskou a rozmarnou sestřičku, Josslyn (Jes Macallan), která je úplně jiná. Žije singl, neustále se s někým seznamuje, užívá si párty a využívá podpory své starší sestry. Josslyn pracuje jako realitní makléřka a dlouhodobý vztah je pro ní něco neoředstavitelného.

Jejich společnou nejlepší přítelkyní je April (Rochelle Aytes), čerstvá vdova a matka desetileté dcery. April ve snaze znovu vybudovat svůj život a jít vpřed, otevírá obchod pro domácí doplňky. Poté, co jí je vyplaceno lukrativní životní pojištění jejího zesnulého manžela, začíná se jí život nepředstavitelně komplikovat.

Karen (Yunjin Kim) je terapeutka s vlastní prosperující praxí, která se neuhlídala a pustila se do složitého vztahu se svým bohatým, ženatým nevyléčitelným pacientem, s kterým měla poměr. Po jeho smrti, se syn tohoto muže, Sam, svěřuje právě Karen aniž by věděl o její roli v otcově životě. Truchlící vdova po zemřelém pacientovi, nemá tušení, že její zesnulý manžel měl románek s jinou ženou.

 

Obsazení & Postavy

Rochelle Aytes (April Malloy), Jes Macallan (Josslyn Carver), Erik Stocklin (Sam Grey), Alyssa Milano (Savannah ‘Savi’ Davis), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Corinne Massiah (Lucy), Shannyn Sossamon (Alex)…

 

Zajímavosti…

  • Americký seriál Mistresses byl natočený na základě britského stejnojmenného seriálu z roku 2008 – 2010.
  • Americká televize ABC jej začala vysílat v roce 2013 a již se dočkal 4 sérií.