- MV5BMjA1NDkwNzY0MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQzNDQzMQ   - Sévigné

Sévigné

  • 82 min
  • Drama
  • 1. dubna 2005 (Španělsko)
7.0 / 10

Příběh

     Júlia Berkowitz (Anna Azcona) je mladá, výjimečná a velmi atraktivní bývalá herečka, nyní „pouze“ hvězdná režisérka v divadle (Public Theatre). Herectví vzdala krátce po smrti její dcery, která zemřela při autonehodě. Júlia potřebuje uvést novou hru, nějakou, která jí přinese jak úspěch, tak i peníze. Rozhodne se zrežírovat hru Madame de Sévigné, o pařížské markýze, která je známa jejími „Dopisy dceři“. Na scéně se objevuje Marina Ferrer-Amat (Balletbò-Coll), která sice pracuje v televizi, ale napsala právě tuto fascinující hru.
Jakmile začne Júlia pracovat na hře, objevuje se náhle spousta profesionálních i osobních problémů. „Někdy se cítím, jako bych žila život bez svého souhlasu.“- v této větě od Madame de Sévigné nachází Júlia sama sebe. A tak Júlia sbírá odvahu vybrat si mezi tradičním stylem života s manželem – významným a úchvatným divadelním recenzentem Gerardem R. Valcárcel, nebo atraktivním divadelním programátorem Ignasem Basauri. Anebo má začít zcela nový život s Marinou? Se kterou se sbližuje víc a víc jak profesionálně, tak i emocionálně.

 

Obsazení & Postavy

Anna Azcona (Júlia Berkowitz), Marta Balletbò-Coll (Marina Ferrer-Amat), José María Pou (Gerardo R. Valcárcel), Eduard Farelo (Ignasi Basauri)…

 

 

Fotografie