Snapshots

  • 95 min
  • Drama
  • 3. března 2018 (USA)
trailer
7.0 / 10

Příběh

     Film Snapshots začíná setkáním tří generací rodinných příslušníků v domě u jezera, kde se sejdou ovdovělá 85-letá Rose (Piper Laurie), její dcera Patty (Brooke Adams) a její vnučka Allison (Emily Baldoni). Patty se obává toho, že její matka žije ve svém věku sama. Rose se nechce vzdát svého žití v domě u jezera a naopak má starost o svou dceru. Mezi Patty, která od smrti svého manžela holduje alkoholu, a Allison, která přemýšlí, jestli je stále zamilovaná do svého manžela, se stupňuje napětí.

     Rosein nalezený starý foťák v Rose vyvolává spoustu vzpomínek. Děj se tak posouvá i o mnoho desetiletí dříve, až do šedesátých let, kdy mladá novomanželka Rose (Shannon Collis) a její manžel Joe (Max Adler) tráví léto v domě na břehu jezera. Tam se Rose setká s Louise (Emily Goss), fotografkou žijící v blízkosti se svým manželem, Zee (Brett Dier). Netrvá dlouho, než se přátelství Louise a Rose prohlubeje v něco víc… Tajný vztah za zády jejich manželů trvá několik let, Louise v jednom okamžiku tlačí na Rose, aby opustila svého manžela a odešla s ní do nějakého města, kde by spolu mohly žít svůj život. Ale ze vzpomínek Rose je patrné, že nic není tak jednoduché jak se zdá.

 

Obsazení & Postavy

Piper Laurie (Rose Muller), Brooke Adams (Patty), Emily Baldoni (Allison), Shannon Collis (mladá Rose Muller), Emily Goss (Louise Baxter), Cathy DeBuono (Marybeth)…

 

Zajímavosti…

  • Filmový scénář, napsaný společně Janem Millerem Corranem a Katherine Cortez, je založen na událostech z reálného života.

 

Titulky k filmu

snapshots - slovakia - Snapshots  Snapshots (2018) SK titulky

 

Fotografie