The L Word: Generation Q

  • N/A
  • Drama
  • 8. prosince 2019 (USA)
trailer
7.3 / 10

Příběh

     Průlomový lesbický seriál The L Word® se po deseti letech se vrací jakovolné pokračování pod názvem L Word®: Generation Q. Z původního seriálu se vrací postava Bette Porter (Jennifer Beals), Alice Pieszecki (Leisha Hailey) a Shane McCutcheon (Kate Moennig). Přidá se nová skupina rozmanitých, soběstačných postav LGBTQIA +, které prožívají lásky, zklamání, sex, životní překážky i úspěchy v Silver Lake v Los Angeles. Do Silver Lake v Los Angeles se děj seriálu přestěhoval z původního prostředí západního Hollywoodu v Kalifornii.

 

     Co se dělo posledních deset let?

Bette Porter je nyní kandidátkou na starostu Los Angeles, i když minulost jí stále pronásleduje. Je také matkou Angie (Jordan Hull), která chodí na základní školu a pere se s pubertou.  Alice je nyní úspěšná moderátorka své televizní talk show s komplikovaným rodinným životem. Ujala se role nevlastní matky dětí své přítelkyně.  Shane je bohatá a úspěšná a vrací se do L.A. soukromým letadlem, po prodeji svých kadeřnických salonů…

 

Zajímavosti…

  • Seriál The L Word: Generation Q produkovaný americkou televizní společností  Showtime, jehož první díl této nové série měl premiéru 8. prosince 2019. Série bude mít 8 epizod.
  • Některé ze scén seriálu se natáčely ve Vancouveru a Torontu v Kanadě a v Los Angeles v Kalifornii.
  • Bylo schváleno natáčení druhé série seriálu The L Word: Generation Q, který tentokrát bude mít 10 epizod.

 

Obsazení & Postavy

Jennifer Beals (Bette Porter), Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Leisha Hailey (Alice Pieszecki), Arienne Mandi (Dani Nunez),  Sepideh Moafi (Gigi), Leo Sheng (Micah Lee), Jacqueline Toboni (Sarah Finley), Rosanny Zayas (Sophie Suarez), Stephanie Allynne (Natalie ‘Nat’ Bailey)…

 

 

the l word: generation q - TheLWordGenerationQ3 1024x466 - The L Word: Generation Q

The L Word: Generation Q

 

 

Titulky k seriálu

the l word: generation q - czech republic - The L Word: Generation Q    Titulky k seriálu The L Word: Generation Q (2019)

 

Fotografie