The Real L Word

  • N/A
  • Reality TV
  • 20. června 2010 (USA)
trailer
6.1 / 10

Příběh

- ShowtimeLogo - The Real L Word     Společnost Showtime se znovu vrací k lesbickým vztahům, sexualitě, ale tentokrát se zaměřuje na “opravdové” lesby i v reálném životě.

The Real L Word – 1 série (2010)
Herecké obsazení The Real L Word tvoří šest žen ve věkovém rozmezí 27 až 37 let.
Nejmladší Whitney je umělkyně ve speciálních efektech, která neustále hledá lásku, ale vždy končí v průšvihu. Další je Tracy, pracující u filmu, která zrovna prošla k nemalému zděšení své matky coming outem. Módní nadšenkyně Mikey má vždy napilno. Práce, která nejen v módě není vždycky jednoduchá, motorky na zakázku, plánování svatby se svou snoubenkou (maskérkou), to vše ji naplno zaměstnává. A jako protiklad, Jill je typ “holky od vedle”, za kterou se otočí každý chlap. Charakter Rose je inspirován postavou Papi z The L Word. Rose je lamačka dívčích srdcí, kterou je těžké zkrotit. A nakonec… je tu Nikki, úspěšný typ dívky “alpha A, která se vdala (za muže) nějaký čas předtím, než učinila svůj coming out v The Oprah Winfrey Show..

 

The Real L Word – 2 série (2011)
Whithey je jediná, která se z původního obsazení vrací i do druhé série. Další známou tváří je však i Romi, jedna z dívek, které se po boku Whitney v první sérii objevily. Claire je rodačkou ze  St Louis a právě se přestěhovala z New Yorku do Los Angeles kde rozjíždí vlastní on-line magazín se zaměřením na lesbičky. Francine je  je mediální a obchodní manažerkou, Cori a Kacy tvoří pár, spolu jsou již pět let z toho dva roky jako manželé a jsou připraveni založit rodinu. Sajdah je LGBT aktivista, nedávno se do LA přistěhovala z Washingtonu, DC.

 

The Real L Word – 3 série (2012)
Ve třetí sezóně se podíváme nově na lesbickou scénu v New Yorku, ale zároveň i do již dobře známého prostředí LA. Můžeme sledovat již dobře známou Whitney, která jediná proplouvá touto reality již od první série. Neunikne nám ani její láska z druhé série Sara, šťastně vdaný pár Kacy a Cori, nebo z druhé série již známá Romi. Navíc se nově seznámíme se SomerAmandouKiyomi a Lauren.

 

 

Obsazení & Postavy

Whitney Mixter, Alyssa Morgan, Kacy Boccumini, Cori McGinn, Romi Klinger, Jill Sloane Goldstein, Stamie Karakasidis, Tracy Ryerson, Nikki Weiss, Sara Bettencourt …

Fotografie