To Each Her Own

  • 102 min
  • Drama, Romance
  • 18. září 2008 (Kanada)
trailer
6.2 / 10

Příběh

     Jessica Sutterland (Hannah Hogan) vyrostla obklopena homofóbními a úzkoprsými lidmi na předměstí malého města. K ženám začala pociťovat náklonnost již v mládí a dělala vše, co mohla, aby tyto hříšné myšlenky skryla a potlačila. Nakonec se Jess vdala za nejlepšího přítele ze střední (Trevora – s dobrým srdcem a nekonečně oddaného). Po pár letech manželství Jess a Trevor začali s přípravami na miminko. V tomto období života Jess potkává Casey (Dre Carrington) – lesbu, která zcela zjevně neskrývá svoji orientaci. Mezi dívkami se rychle vytváří silné romantické pouto, které nutí Jess se znovu zaobírat její skutečnou sexualitou.
Jess je uchvácena Caseyiným životním stylem, potkává se s jejími přáteli a chápající rodinou a ztrácí kontrolu sama nad sebou. Den ode dne je do Casey zamilovanější a neví, co má dělat. I Caseyin život se otáčí vzhůru nohama. Vždy byla velmi promiskuitní a nikdy neměla pocit, že by se zrovna jí mohla týkat opravdová láska. Až doteď.
Nakonec je Jess donucena vybrat si mezi Casey a Trevorem.
Pro to vše ohromně neznámé a pro svou novou lásku riskuje stabilitu, svou rodinu, vše, co zná. „Každá, sama za sebe“ – prožívají hluboké pocity a emoce tak, jako všichni, co prochází coming outem, a doufají, že pomohou ostatním porozumět, jak neskutečně těžký může být boj s vnitřní i vnější homofóbií.

 

Obsazení & Postavy

Hannah Hogan (Jess), Dre Carrington (Casey), Shaughnessy Redden (Trevor), Don Berns (Ralph), Tammi Chau (Robyn), Krisen Dealy (Tracey), Suzanne Farla (máma Casey), Christina March (Ann), Lise Moule (Joan), Kelly Richaradson (Shannon)…

 

Fotografie