Underemployed

  • N/A
  • Drama
  • N/A (USA)
trailer
7.0 / 10

Příběh

     Parta přátel plných romantických snů a nadějí na ovládnutí světa se vydává na cestu k dospělosti. Sophie, Daphne, Lou, Raviv a Miles, kteří si jsou v jakékoliv situaci k dispozici a starají se o sebe jako rodina, jsou po absolutoriu na vysoké škole zaskočeni tvrdou realitou, ale i přesto se snaží zachovat optimismus.

     Zpočátku, měli všichni své velké sny a byli velice odhodláni si své sny splnit. Louchtěl pokračovat ve studiu, Raviva se rozešla s Louem a přestěhovala se do Los Angeles v naději, že se bude věnovat své hudbě, tak jak si to vždycky přála. Milesse chtěl stát tváří společnosti Calvin Klein, Sophia, která se nejprve musí ztotožnit se svojí homosexualitou, se chtěla stát spisovatelkou a Daphne si přála, aby byla úspěšná. Bohužel, život není vždy takový, jak si ho naplánujem. Staří přátelé prožívají společně velké životní změny, zklamání ze zaměstnání, která neslibují očekávaný postup, tlak nesnesitelných nadřízených, milostné omyly, pády a vzestupy… Spolu se snaží dokázat, že pokud je život o tom, jak ho člověk žije, nikdo z nich není bezcenný.

 

Obsazení & Postavy

Michelle Ang (Sophia), Diego Boneta (Miles), Sarah Habel (Daphne), Jared Kusnitz (Lou), Inbar Lavi (Raviva), Charlie Weber (Todd), Dan J. Johnson (Jamel), Julianna Guill (Bekah), Rachel Cannon (Deb), Angel M. Wainwright (Laura), Rebecca Childers (Cheryl)…

 

 

Zajímavosti…

  • Premiéra prvního dílu tohoto seriálu se uskutečnila 16. října 2012