Wish Me Away

  • 120 min
  • Dokumentární, Životopisný, Hudební
  • 22. června 2011 (USA)
trailer
7.6 / 10

Příběh

     Chely Wright: Wish Me Away, příběh americké country zpěvačky Chely Wright, která se stala první hvězdou country, která veřejně přiznala, svojí homosexuální orientaci. Během tří let, filmaři věnovali svou pozornost boji Chely a jejího rozvíjejícího se plánu veřejně přiznat svojí orientaci. Film přináší rozhovory s Chely, její rodinoou, pastorem a klíčovími hráči v hudebním světě i intimní záběry z jejích soukroých videí. Film jde do hloubky jejího příběhu, kdy jako zavedená hudební hvězda se vydá na pospas veřejnosti a odhalí své tajemství. Film také zachycuje tvář Nashvillu (kolébky country hudby) i LGBT komunity.

 

Obsazení & Postavy

Chely Wright, Jennifer Archer, Howard Bragman, Tony Brown, Russell Carter, Cherie Combs, Rodney Crowell, Natalie Morales, Rosie O’Donnell, Meredith Vieira, Christipher Wright, Stan Wright

 

Zajímavosti…

*  Chely Wright se pouhé dva týdny po svém veřejném coming outu potkala se svojí budoucí manželkou Lauren Blitzer. V srpnu 2011 měly ve státě Connecticut svatbu.

*  Chely Wright v sobotu 18. května 2013 porodila v New Yorku jednovaječná dvojčata. Chlapci dostali jména George Samuel a Everett Joseph.