Without Men

  • 87 min
  • Komedie
  • 7. únor 2012 (USA)
trailer
3.2 / 10

Příběh

     Praštěná americko-hispánská komedie o ženách a nejen pro ženy, ve které si hlavní roli zahrála slavná „zoufalá manželka” Eva Longoria.

    Ženy v jedné malé vesnici uprostřed jihoamerických hor najednou zůstaly úplně samy bez mužů. Ti zmizeli do nějaké nesmyslné války a jediný chlapík, který ve vesnici zbyl, je otec Rafael. Ten se „obětuje” ve jménu božího přikázání a poruší celibát, aby ženy mohly plodit mužské potomky. Jenže děti se nerodí a Rafael už jaksi nemůže ukojit všechny roztoužené ženštiny. Ženská vášeň graduje a Rafael radši bere nohy na ramena. Co jim teď zbývá? Vrhají se do náruče jedna druhé, z nevěstince udělají školu, vymyslí nové „ženské” pojetí času a už nevěří, že by se nějaký muž mohl do vsi zatoulat. Až jednou…

Obsazení & Postavy

Eva Longoria (Rosalba), Christian Slater (Gordon), Oscar Nuñez (Priest Rafael), Kate del Castillo (Cleotilde), Mónica Huarte (Cecilia), Yvette Yates (Virgelina), Maria Conchita Alonso (Lucrecia), Guillermo Díaz (Campo Elias), Paul Rodriguez (Camacho), Camryn Manheim (Boss), Judy Reyes (Magnolia), Fernanda Romero (Ubaldina)

Fotografie